Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję
  Udostępnij na facebook.com

  O kancelarii

  kancelaria_radcy_prawnego_anna_nowak.png

  Kancelaria Radcy Prawnego Anna Nowak jest nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się kancelarią specjalizującą się w świadczeniu kompleksowych usług prawnych na rzecz podmiotów gospodarczych, klientów indywidualnych, instytucji publicznych i samorządowych.

  Celem Kancelarii jest zapewnienie świadczenia usług prawnych na najwyższym poziomie, sprowadzających się do zapewnienia naszym Klientom bezpiecznych i efektywnych rozwiązań prawnych.

  Kancelaria gwarantuje swoim Klientom najwyższy standard usług prawnych w wielu dziedzinach prawa, m.in. w zakresie szeroko rozumianego prawa cywilnego i prawa gospodarczego, prawa handlowego, zamówień publicznych, prawa pracy, prawa administracyjnego, czy prawa rodzinnego. Kancelaria współpracuje z adwokatami, radcami prawnymi, aplikantami oraz specjalistami z innych dziedzin.

  Kancelarię wyróżnia rzetelność, profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdej sprawy. Świadcząc usługi na pierwszym miejscu stawiamy Klienta i jego bezpieczeństwo prawne. Współpracę z Klientem rozpoczynamy od poznania specyfiki jego działalności, potrzeb prawnych i oczekiwań, dzięki czemu możemy zrozumieć potrzeby Klienta i budować długoterminowe relacje oparte na wzajemnym zaufaniu i stałej komunikacji.

   

  Anna Nowak - radca prawny

  absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie, wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Lublinie.

  Posiada wieloletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze prawnej klientów indywidualnych i przedsiębiorców z różnych branż, a także jednostek organizacyjnych samorządu terytorialnego. Skuteczna negocjator z doświadczeniem w konstruowaniu umów. Profesjonalnie reprezentuje swoich klientów w sporach sądowych. Poszukuje optymalnych z punktu widzenia klienta rozwiązań problemów natury prawnej. Komunikatywna, odpowiedzialna, zorientowana na osiągnięcie zamierzonych celów.

   

  Marzena Słowińska - Nowak  - radca prawny

  absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Lublinie. Ukończyła apliakcję radcowską z najlepszym wynikiem i jednym z najlepiej zdanych egzaminów radcowskich.

  Specjalistka z zakresu prawa i postępowania cywilnego ze szczególnym uwzględnieniem problematyki prawnej związanej z dochodzeniem roszczeń odszkodowawczych, tworzenia i opiniowania umów, prawa handlowego, gospodarczego i administracyjnego, a także prawa ubezpieczeń społecznych.